LA 10 jaar
Sorry, dit evenement is niet meer beschikbaar

10 JAAR KUNSTGROEP LAND’ARTE

10 JAAR KUNSTGROEP LAND’ARTE MOET GEVIERD WORDEN.

Het 10-jarig bestaan zal uitbundig gevierd worden met een grootse expositie. De grote zaal , biljartzaal en de foyer van de Phoenix komen vol te hangen en staan met allerlei kunstuitingen. Natuurlijk is er ook de terugblik op de afgelopen jaren. Foto’s en krantenartikelen.  Dat wordt twee dagen genieten voor kunstminnend Landerd. Op zaterdag 14  en zondag 15 maart kan iedereen gratis smullen  van al dat moois.

Door de loop der jaren hebben heel wat Landerdse kunstenaars deelgenomen aan de exposities van Kunstgroep Land’Arte. Dat is ook de doelstelling om steeds nieuw talent op te sporen en hen een podium te bieden.

Vernieuwing en verrassing vormen de trekpleister voor he…

Lees verder

10 JAAR KUNSTGROEP LAND’ARTE MOET GEVIERD WORDEN.

Het 10-jarig bestaan zal uitbundig gevierd worden met een grootse expositie. De grote zaal , biljartzaal en de foyer van de Phoenix komen vol te hangen en staan met allerlei kunstuitingen. Natuurlijk is er ook de terugblik op de afgelopen jaren. Foto’s en krantenartikelen.  Dat wordt twee dagen genieten voor kunstminnend Landerd. Op zaterdag 14  en zondag 15 maart kan iedereen gratis smullen  van al dat moois.

Door de loop der jaren hebben heel wat Landerdse kunstenaars deelgenomen aan de exposities van Kunstgroep Land’Arte. Dat is ook de doelstelling om steeds nieuw talent op te sporen en hen een podium te bieden.

Vernieuwing en verrassing vormen de trekpleister voor het publiek en houden ook de organisatie scherp. Sinds enkele jaren exposeren we op één plek met ongeveer 25 tot 30 deelnemers. Deze keer zijn er extra veel deelnemers uit Schaijk.

Nieuwkomers. Zeven exposanten doen voor de allereerste keer mee: Gert van Boxtel (gedichten), Ria van Dieten (kralen), Riky van Casteren (beelden), Nellie van Lith (quilten), Tiny Verhoeven en Paul Sleiffer (schilderen) en Els Thijssen (textiele werkvorm).

Het huwelijk tussen hard en zacht

Els Thijssen heeft de samenwerking gezocht met  Willie Roks (keramiek). De twee Zeelandse buurvrouwen van het Melkpad zijn al maanden bezig aan een aantal werkstukken die deels uit klei en deels uit wol bestaan,  zoals fantasievogels met fantastische staarten. Els: “Het is vooral leuk om te laten zien dat je met  harde (keramiek)  en zachte (wol)  materialen dezelfde dingen kunt creëren . We hebben   dezelfde schaal gemaakt. Eén van wol en één van klei.” Sieraden maken ze ook:  wol en keramiek in één ketting. Het is een bijzondere combinatie.  Leuk detail;  heel wat jaren geleden waren Els en Willie  bij de allereerste exposities betrokken. Toen nog onder de naam Kunstpad –Melkpad.

Nieuwe Hoeven. Kunstgroep Land’Arte heeft voor deze jubileumeditie ook de samenwerking gezocht met Nieuwe Hoeven. Een deel van de ruimte is ingericht voor bewoners van het Schaijkse verzorgingshuis. Zij beschikken over een prachtig atelier en komen tot creativiteit. Wat ze zoal doen met  verf, hout, klei en allerlei andere materialen,  willen ze graag eens aan het grote publiek tonen.

10 jaar Land’Arte, za. 14 en zo. 15 maart in de de Phoenix in Schaijk

11  tot 17 uur. Toegang gratis.

Lees minder

Contact

Adres:
VVV-informatiepunt Schaijk - Dorpshuis de Phoenix
Pastoor van Winkelstraat 11
5374 BK Schaijk
Plan je route

Prijzen

  • Gratis

Locatie